Kepez Spor Kepez Spor

Kulüp Başkanı

Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ,Antalya'nın Elmalı Mahallesi'nde doğdu.İlk öğrenimine çocukluğunu bahçesinde geçirdiği Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'nda başladı. Orta ögrenimini Merkez Ortaokulu'nda, lise öğrenimini ise Antalya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü'nde tamamladı. Bunun akabinde yüksek öğrenimi de Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesidir.
Lise yıllarından itibaren ticaretle uğraşmış ve bir çok sektörde çalıştı. Ardından tekstil alanında ilerleme kaydetti.Yurtiçi ve yurtdışında tekstil üzerine faalityetlerde bulunmuş, çeşitli derneklerin yöneticiliğini yapmıştır. Aynı zaman da Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Tekstil komitesinde ve Meclis üyeliği görevinde de bulunmuştur.

Çocukluğundan itibaren spora ilgili olmuş, lise yıllarında amatör futbol takımlarında oynamıştır. 12.06.2009 tarihinden itibaren 9 ay Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nde Basketbol takımı şube sorumlusu olarak görev almış,03.03.2010 tarihinde Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanlığına seçilmiştir. Ahmet Ünlüoğlu halen Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanlığını sürdürmektedir.

Ahmet Ünlüoğlu, Rabia Ünlüoğlu ile evli olup, 2 kız çocuğu babasıdır.