Kepez Spor Kepez Spor

Duyurular

STEP-AEROBİK KURSLARI

STEP-AEROBİK KURSLARI

30 Kasım, 2018

STEP-AEROBİK KAYITLARI BAŞLADI

 

Step-Aerobik Kayıtları Başladı. Ücretsiz verilen kurslarımıza kayıt alımına başlandı. Kontenjanlar dolduğunda kayıt alımı bitecektir. Eğitim merkezlerinin her birinde kayıt alımı yapılmaktadır.

 

Kayıtta Gerekli Belgeler:

Kimlik fotokopisi ve kayıt formu

Not: Kayıt formu doldurulup imzalanarak kimlik fotokopisiyle birlikte görevlilere teslim edilecektir, imzasız kayıt formları işleme alınmayacaktır.

 

Eğitim Merkezleri

Turgut Özal Spor Salonu

Şafak Mahallesi Çadır Salon (Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu)

Kanal Mahallesi Çadır Salon (Mimar Sinan Ortaokulu)

Beşkonak Mahallesi Çadır Salon (Beşkonak İlköğretim Okulu)

Özgecan Aslan Gençlik Merkezi

Adnan Menderes Yüzme Havuzu (Varsak, Masal Park İçi)

 

Turgut Özal Spor Salonu, Özgecan Aslan Gençlik Merkezi, Şafak Mahallesi Çadır Salon, Kanal Mahallesi Çadır Salon, Beşkonak Mahallesi Çadır Salon eğitim merkezlerinde hafta içi belirli günlerde eğitim verilmesi planlanmaktadır. Eğitim saatleri kayıt alımı bittikten sonra antrenörler tarafından kursiyerlere bildirilecektir.

 

Adnan Menderes Yüzme Havuzu’nda sadece hafta sonu Cumartesi-Pazar günleri eğitim verilmesi planlanmaktadır. Eğitim saatleri kayıt alımı bittikten sonra antrenörler tarafından kursiyerlere bildirilecektir.

 

İletişim için 0544 354 31 35 nolu WhatsApp destek hattımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0242 326 62 23 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KIŞ SPOR OKULU

KIŞ SPOR OKULU

30 Haziran, 2019

KIŞ DÖNEMİ YENi KAYIT ve KAYIT YENiLEME iŞLEMLERi 

Yaz döneminde eğitim alıp, kış döneminde aynı branşta eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimiz KAYIT YENİLEME işlemi yaptırmalıdırlar. 

Yaz döneminde eğitim alıp, kış döneminde farklı branşta eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimiz YENİ KAYIT işlemi yaptırmalıdırlar.


Yeni kayıt yaptırmak için gerekli bilgi ve belgeler;
• Kayıt Formu Doldurmak • Kimlik Fotokopisi

Futbol, Basketbol, Voleybol, Taekwando, Güreş, Cimnastik, Tenis ve Okçuluk branşlarının kayıtları KEPEZ BELEDİYESİ SPOR KOMPLEKSİNDE yapılmaktadır.

Yüzme ve Sutopu branşlarının kayıtları ADNAN MENDERES OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA yapılmaktadır. Yüzme ve Sutopu branşları için idrar tahlili istenmektedir, bu tahlil kayıt yapılan Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzumuzda ücretsiz olarak yapılmaktadır.


Yaz döneminde servis imkânından faydalanan öğrenciler, kış döneminde de servis imkanımızdan yararlanmak isterlerse kayıt işlemlerini yenilemelidirler.

Bıranşlarımızın yaş aralıkları

Cimnastik           5 ile 10 yaş

 
Futbol                6 ile 14 yaş

Basketbol          6 ile 16 yaş

Voleybol            6 ile 16 yaş

Taekwondo       6 ile 16 yaş

Yüzme               6 ile 16 yaş

Sutopu              6 ile 16 yaş

Tenis                 6 ile 16 yaş

Güreş                7 ile 14 yaş

Okçuluk            10 ile 18 yaşİletişim için 0544 354 31 35 nolu WhatsApp destek hattımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0242 326 62 23 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK HATTI

WHATSAPP DESTEK HATTI

7 Ocak, 2020

WhatsApp destek hattını arayarak bilgi alabilir, istek ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Kepez Belediyespor ile ilgili ve Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün bünyesinde gerçekleştirilen etkinlikler hakkında görüşleriniz bizim için önemlidir.

İletişim için 0544 354 31 35 nolu WhatsApp destek hattımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0242 326 62 23 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.